Niemieckie Firmy

Elektronarzędzia z Niemiec – producenci znakomitych niemieckich narzędzi – ADIA oraz Metabo – galeria i filmy

1

Szukając dokładnych, wytrzymałych i efektywnych narzędzi niechętnie spoglądamy na tanią chińszczyznę. Ufamy jednak niemieckiej precyzji i niezawodności. Dlatego warto przyjrzeć się bliżej niemieckim producentom elektronarzędzi ADIA oraz Metabo.

ADIA Bautechnik jest stosunkowo niewielkim niemieckim przedsięborstwem produkującym specjalistyczne elektronarzędzia i akcesoria dla profesjonalistów. Znajdziemy tam piły ścienne, tarcze diamentowe, narzędzia do cięcia betonu i kamienia, wiertła i wiele innych produktów. Nie będziemy się tutaj rozpisywać, ale zachęcamy do obejrzenia filmów ukazujących te niemieckie narzędzia.

Niemiecka Firma Metabo jest już w Polsce dobrze znana z wielu różnych elektronarzędzi: wiertarek, młotowiertarek, ukośnic, pił, pilarek, szlifierek i związanych z nimi akcesorów.

October 11, 2012 |

One thought on “Elektronarzędzia z Niemiec – producenci znakomitych niemieckich narzędzi – ADIA oraz Metabo – galeria i filmy

  1. Ramis says:

    Jedne z najlepszych narzędzi na rynku, z piły korzystam od lat i nie mogę narzekać. Zero awarii, problemów, tylko ostrze trzeba było wymienić. Jestem tylko ciekaw czy przeniosą produkcję do Chin, jak robiły to inne duże firmy we włoszech czy Austrii. To mogłoby sie tragicznie odbić na jakosci….

Leave a Reply

FirmenAusPolen.de created by Exodia Studio. Copyright 2012 Exodia Studio Christian Foerster.
Skip to toolbar