Niemieckie Firmy

Eksport do Niemiec

Sprzedaż do Niemiec opłaca się.

Biznes sprawdzony od wieków. Najstarszym i chyba najbardziej znanym, sprawdzonym i rozpowszechnionym na świecie sposobem na udany biznes jest wymiana towarów i usług, czyli handel. Pierwsze miasta powstawały właśnie tam, gdzie była możliwość wytwarzania lub transportowania różnorakich dóbr. Szlaki handlowe wytyczały rozwój miast i umożliwiały ludziom bogacenie się. Historycy twierdzą, że główne arterie dzisiejszych metropolii, to nic innego, jak stare drogi, którymi transportowano towary. Gospodarka i ekonomia rozwijała się tam gdzie było czym handlować. Niegdyś kupcy, a dziś handlowcy stanowią najbogatszą część społeczeństw. Ale biznes kupiecki przynosi oczekiwane zyski tylko wtedy, gdy wie się czym, z kim i na jakich zasadach handlować. Swoje produkty można sprzedawać w kraju lub wysyłać je za granicę, a najlepiej łączyć jedno z drugim. Polskim handlowcom opłaca się wysyłanie rodzimych usługi i towarów do Niemiec. Opłaca się, ponieważ Niemcy cenią jakość, atrakcyjne ceny i unikatowość produktów oferowanych przez wiele polskich branż. Oto kilka przykładów.

Eksport do Niemiec - artykuły spożywcze

Słodycze należą do towarów eksportowych.

Produkty rolno spożywcze.
Polska żywność z powodzeniem sprzedaje się we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Corocznie odnotowuje się wzrost wartości eksportu artykułów tego typu. Na czele listy kontrahentów zainteresowanych naszymi towarami stoją Niemcy. Handel z Niemcami obejmuje przede wszystkim mięso drobiowe, wołowe i wieprzowe. Polscy handlowcy robią dobry biznes na eksporcie do Niemiec ryb wędzonych, mrożonych i przetworzonych. Opłacalny eksport do Niemiec to także przetwory mleczarskie, takie jak mleko, śmietana i sery. Mówi się, że czekolady z Niemiec są najlepsze. Tymczasem, niemieccy handlowcy chętnie zaopatrują się w czekolady produkowane przez polskie firmy. Nie mniejszym powodzeniem na tamtejszym rynku cieszą się inne artykuły spożywcze zawierające kakao pochodzące z Polski. Na niemieckim rynku dobrze sprzedają się polskie wyroby piekarnicze: pieczywo, ciastka, wafle itp. Ekonomia handlu wskazuje także na opłacalność eksportowania do zachodnich sąsiadów soków i mrożonych owoców. Największym powodzeniem cieszą się tu soki jabłkowe i warzywne, a także mrożone truskawki, wiśnie i maliny. Pewni sukcesu mogą być także polscy producenci kawy. Ten produkt również bardzo dobrze sprzedaje się w Niemczech. Udany biznes w handlu z Niemcami obejmuje także polską żywność ekologiczną. Za co Niemcy i nie tylko cenią nasze wyroby? Sukces polskiej produkcji rolno spożywczej związany jest z wdrażaniem nowoczesnych technologii przetwórczych, co pozwala na dostarczanie produktów najwyższej jakości. Rodzime wyroby zyskują uznanie także dzięki wytwarzaniu ich zgodnie z tradycyjnymi recepturami.

Artykuły meblarskie.
Każdego roku odnotowywany jest coraz większy eksport polskich mebli do Niemiec. Tamtejsi handlowcy chętnie oferują swoim klientom meble z Polski. Rodzime artykuły meblarskie to produkt wysokiej jakości za niewygórowaną cenę. Ekonomia sprzedaży polega na znajdowaniu i wykorzystywaniu właśnie takich ofert. Polski eksport mebli do Niemiec osiągnął dwa lata temu rekordową wysokość ponad trzydziestu miliardów euro. Wzrastające z roku na rok wyniki sprzedaży polskich mebli w Niemczech wskazują na to, że handel polskimi meblami na rynku niemieckim opłacał się, opłaca się i będzie się opłacał. Polscy producenci i dystrybutorzy mebli stanowią silną konkurencje dla zachodnich dostawców, ponieważ dostarczają produkt równie dobry, ale tańszy.

Eksport do Niemiec opłaca się

Sprzedaż towarów do Niemiec napędza polską gospodarkę.

Sprawdzony i pewny eksport do Niemiec.
Specjaliści od handlu zagranicznego wskazują jeszcze kilka branż, w których eksport do Niemiec przynosi sukces. Niemcy chętnie kupują polski złom – szczególnie stal i aluminium potrzebne niemieckim hutom do wytopu stali, polskie samochody, a także akcesoria motoryzacyjne i części zamienne do pojazdów. Chętnie zaopatrują się też w polską miedź, elementy do budowy mostów i druty. Na udany handel z Niemcami mogą liczyć też firmy oferujące sprzęt AGD i telewizory. Zachodni sąsiedzi chętnie nabywają też polskie artykuły chemiczne i tworzywa sztuczne. Do Niemiec eksportuje się też polskie jednostki pływające: łodzie i statki.

Eksport do Niemiec, a gospodarka.
Eksport do Niemiec stanowi istotną część polskiej gospodarki. Zyski, jakie przynosi ów biznes zostają w kraju, pozwalają na rozwój wielu firm, dają nowe miejsca pracy oraz satysfakcję i zadowolenie rodzimym handlowcom i producentom. Warto zainteresować się też importem z Niemiec.

Zaprezentuj swoje towary i usługi w niemieckim Internecie.

Skorzystaj z tej szansy i wypromuj swoją firmę: dodaj reklamę na teren Niemiec. Nasz niemieckojęzyczny katalog firm FirmenAusPolen.de jest chętnie odwiedzany przez Niemców szukających partnerów handlowych. Dodaj swoją firmę już dziś!

Wypromuj firmę w Niemczech
Wypromuj firmę w Niemczech
Eksport do Niemiec
Eksportuj do Niemiec


FirmenAusPolen.de created by Exodia Studio. Copyright 2012 Exodia Studio Christian Foerster.
Skip to toolbar