Niemieckie Firmy

Niemiecki katalog firm: reklama w Niemczech

Dodaj swoją firmę do niemieckiego katalogu www.firmenauspolen.de. Zarejestrujemy, przetłumaczymy, napiszemy!

niemiecki spis firmEksport do Niemiec.

Rynki zachodnie są szansą dla polskich przedsiębiorców. Takie kraje jak Niemcy, Austria czy Szwajcaria mają ogromne zapotrzebowanie na towary i usługi z zagranicy. Dlatego też niniejszy portal pomaga polskim przedsiębiorcom zdobywać rynki niemieckojęzyczne, a niemieckim firmom i osobom fizycznym znaleźć nowych partnerów. Co miesiąc tysiące Niemców wyszukuje w ten sposób polskich kontrahentów. Katalog FirmenAusPolen.de dostarcza okazję, aby zareklamować polską firmę w Niemczech – oferujemy Państwu przetłumaczenie polskiego opisu firmy lub napisanie nowej treści po niemiecku i stosujemy odpowiednie techniki pozycjonowania SEO na niemiecki obszar Internetu. Każde ogłoszenie jest sprawdzane przez rodowitego Niemca. Do tego można umieścić logo, zdjęcia, film YouTube itp. Wszystko to w bardzo przystępnej cenie: już od 149 zł za rok (ok. 12 zł/miesiąc).

Dodaj wizytówkę! Kliknij tutaj.
Jeśli wolisz, abyśmy za Ciebie dodali wizytówkę, napisz na [email protected] lub zadzwoń +48 724 417 525 (obsługę w j. polskim, niemieckim i angielskim prowadzi Christian Förster).
Po kliknięciu na przycisk zostaniesz przekierowany do rejestracji na firmenauspolen.de (serwis dostosowuje język interfejsu automatycznie do użytkownika). Po zalogowaniu będziesz mógł dodać wpis w menu użytkownika.

Reklama w Niemczech.

Wpis na FirmenAusPolen.de
Wpis w naszym serwisie to znacznie więcej niż się spodziewasz. Wprowadzając wpis w serwisie FirmenAusPolen.de uzyskujesz dodatkowo bezpłatną możliwość zareklamowania się w serwisie ReisenInPolen.de

Co obejmuje wpis na FirmenAusPolen.de?

Tłumaczenie
Napisz wpis po polsku, a my go przetłumaczymy na j. niemiecki. Wpis może zawierać aż 250 słów (ilość na podstawie polskich słów). Dzięki temu możesz bez problemu opisać działalność swojej firmy i zachęcić do współpracy.  
Własny niemiecki adres internetowy
Do twojego wpisu będzie prowadził unikalny adres internetowy TWOJANAZWA.firmenauspolen.de.

Tłumaczenie wiadomości
Jeśli nowy potencjalny klient z Niemiec skontaktuje się z tobą przez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie wpisu, przetłumaczymy ci treść wiadomości.
Logo
Bądź rozpoznawalny i dodaj swoje logo.
Mapka dojazdowa i adres
Dzięki mapce klient Cię znajdzie.

Zdjęcia
Twój wpis może też zawierać zdjęcia siedziby przedsiębiorstwa lub produktów.  

Ruchoma galeria zdjęć
Twój wpis może też zawierać do 10 zdjęć w postaci ruchomej galerii flash (karuzela lub slider).

Integracja z serwisami społecznościowymi: Facebook, Google+, Twitter i inne
Każdy wpis zawiera przyciski portali społecznościowych, dzięki czemu czytający może podzielić się odnośnikiem do wpisu za pomocą jednego kliknięcia i przekazać go znajomym.  

Film z YouTube
Jeśli masz film na YouTube, możemy go zamieścić we wpisie. Dzięki takim treściom potencjalni klienci lepiej poznają twoją ofertę.

Prospekt PDF
Jeśli masz prospekt lub katalog produktów w formacie PDF, chętnie go dołączmy do twojego wpisu.

Stała edytowalność
Możesz zawsze zmienić i zakualizować treść swojego wpisu. Wystarczy się zalogować.

Wysoka pozycja w niemieckich wynikach wyszukiwania Google
Nasze wpisy uzyskują wysokie pozycje w największej wyszukiwarce internetowej Google. Niemieccy klienci bez problemu Cię znajdą.

Dodatkowe artykuły reklamowe na ReisenInPolen.de.

Wpis na ReisenInPolen.de
Po dokonaniu wpisu w FirmenAusPolen.de możesz nam dodatkowo nieodpłanie zlecić (w ciągu 14 dni od umieszczenia wpisu na FirmenAusPolen.de), byśmy umieścili dwa artykuły reklamowe dotyczące twojej firmy oraz twoich produktów w naszym portalu ReisenInPolen.de, który zachęca Niemców do podróżowania, zakupów i nawiązania współpracy w Polsce.

Artykuły reklamowe na ReisenInPolen.de

Artykuł na temat produktów i drugi na temat działaności firmy (napisanie tekstu).
Na postawie informacji, które nam udostępnisz (np. prospekty, katalogi, strony internetowe, opisy itp.) napiszemy dwa artykuły w języku niemieckim. Pierwszy będzie opisywał działalność twojej firmy, a drugi da możliwość zaprezentowania konkretnych produktów lub serii produktów. Każdy artykuł będzie obejmował ok. 150 do 300 słów.

Co mogą zawierać artykuły na ReisenInPolen.de?

Logo
Każdy z dwóch artykułów może zawierać twoje logo.
Mapka dojazdowa i adres
Artykuł na temat firmy może zawierać mapkę. Dzięki mapce klient cię zawsze znajdzie. Artykuł na temat produktów zawiera odnośnik do danych teleadresowych firmy.

Zdjęcia w tekście oraz galeria
Każdy z dwóch artykułów może zawierać do 12 zdjęć w postaci galerii oraz dodatkowo jedno zdjęcie czołowe (duże, wyświetlane na początku artykułu). Zdjęcia z galerii mogą zostać wplecione w tekst.

Integracja z serwisami społecznościowymi: Facebook, Google+, Twitter i inne
Każdy wpis zawiera przyciski portali społecznościowych, dzięki czemu czytający może podzielić się odnośnikiem do wpisu za pomocą jednego kliknięcia i przekazać go znajomym.  

Film z YouTube
Każdy z dwóch artykułów może zawierać film z YouTube. Jeśli masz film na YouTube, możemy go zamieścić na miejscu zdjęcia czołowego. Dzięki filmom potencjalni klienci lepiej poznają twoją ofertę.

Wysokie wyniki w Google
Specjalnie dla ciebie napiszemy unikalny artykuł, który będzie miał wysoką wartość dla Google. Niemieccy klienci bez problemu Cię znajdą.

Przykładowe artykuły sponsorowane na ReisenInPolen.de


Artykuły dotyczące działalności firmy

Przykładowe wpisy na FirmenAusPolen.de

Wpis firmy Fabryka Okien DAKO
Wpis zawiera na początku zdjęcia, obszerny opis, mapkę, link do strony, katalog produktów PDF, przyciski społecznościowe (Facebook, Twitter i inne), adres, formularz kontaktowy. W opisie firmy jest też umieszczony link do strony firmowej na ReisenInPolen.de. Zobacz wpis.

Wpis firmy Energo-System Gielniak
Wpis zawiera na początku dwa zdjęcia, obszerny opis, mapkę, przyciski społecznościowe (Facebook, Twitter i inne), adres, formularz kontaktowy oraz na samym dole ruchomą galerię karuzelową ze zdjęciami produktów i krótkimi opisami. W opisie firmy jest też umieszczony link do strony produktowej z ReisenInPolen.de. Zobacz wpis.

Wpis demonstracyjny
Wpis zawiera na początku ruchomą galerię slider, logo, zdjęcia, obszerny opis, plik PDF, mapkę, przyciski społecznościowe (Facebook, Twitter i inne), adres, formularz kontaktowy oraz na samym dole ruchomą galerię karuzelową ze zdjęciami produktów i krótkimi opisami. Ponadto jest też film z YouTube. Zobacz wpis.

Wpis na FirmenAusPolen.de otworzy ci ogromny rynek niemiecki!
Wpis na FirmenAusPolen.de jest kompleksowym rozwiązaniem reklamowym dla polskich firm, które chcą zyskać klientów z Niemiec. Nie musisz już posiadać drogiej stony internetowej w języku niemieckim, która i tak ze względu na niską pozycję w Google nie zostanie odnaleziona. Postaw na FirmenAusPolen.de – skuteczną i tanią alternatywę. Za ok. 12 zł/miesiąc (brutto, płatne z góry za rok) otrzymasz kompleksowe rozwiązanie marketingowe i własny niemiecki adres internetowy. To wyjątkowa okazja!

Bezpieczne płatności.
Wybierając nasze usługi możesz wybrać różne bezpieczne formy płatności. Współpracujemy z polskim operatorem DotPay oferującym wiele wygodnych form płatności. Możesz zapłacić kartą płatniczą, szybkim przelewem on-line lub gotówkowo w sklepie Żabka, na Poczcie, we Freshmarkecie czy w punktach oznaczonych VIA Moje Rachunki, TransKasa, Kantor Polski. Oprócz DotPay oferujemy też możliwość płatności przez PayPal lub tradycyjnym przelewem bankowym.

Dodaj wizytówkę! Kliknij tutaj.logotypy_kanalow
Powyższe usługi są świadczone na podstawie Regulamin Świadczenia Usług. Dlaczego warto sprzedawać do Niemiec? Dowiedz się: Eksport do Niemiec.

Kontakt.

Masz pytania? Chętnie doradzimy! Napisz: [email protected]

albo zadzwoń: +48 724 417 525 (obsługą telefoniczną w j. polskim, niemieckim i angielskim zajmuje się Christian Förster w godz. 10:00 do 15:00). Koszt zgodnie z cennikiem operatora telefonii komórkowej.

Wpis firmowy na FirmenAusPolen.de

149 zł/rok

Usługa bazowa + 2 bezpłatne artykuły sponsorowane na ReisenInPolen.de

Każdy wpis jest indeksowany w Google.de oraz w Bing.de, Yahoo.de
Skuteczna prezentacja usług i produktów
Napisanie po niemiecku lub tłumaczenie wizytówki na język niemiecki

Dodaj wpis reklamowy przez Internet Dodaj wpis reklamowy listownie

Usługa obejmuje: wpis na firmenauspolen.de oraz 2 artykuły sponsorowane na reiseninpolen.de

Przykłady są ukazane na poniższych ilustracjach:

Reklama w Niemczech
FirmenAusPolen.de created by Exodia Studio. Copyright 2012 Exodia Studio Christian Foerster.
Skip to toolbar